Изберете аеродром
 
  OHD :  22.05.2019,01:50
 
 
WEB CHECK-IN

Почитувани патници,

За електронска регистрација, Ве молиме кликнете на една од иконите подолу и следете ги чекорите на авиокомпанијата.

   

 

 
 
 
  OHD :  22.05.2019,01:50
Временски услови
-1°C Current
Притисок:30612.97 mb
Ветер:33.80 kph
Временска прогноза
Тековна Денес Утре
Current Today Tommorow
-1 °C -3/0 °C -5/-2 °C
Вести
ACI го рангира охридскиот аеродром меѓу најдобрите 3 со највисок пораст во Европа...
14/5/2019
ТАВ го пречека првиот лет од Варшава на аеродрoмот во Охрид ...
4/6/2018
архива
Летови l Патници l Содржини и сервиси l До аеродромот l Карго l За нас
  • facebook
  • twitter