Изберете аеродром
 
  OHD :  17.01.2018,02:08
Преглед на летови
Авио превозници
Права на патници
ВИП сервиси
Карго Центар
 

На Аеродром
Добредојдовте на
Аеродром Св. Апостол Павле Охрид
Знаење, искуство и креативностУспешна приказна напишана со знаење, искуство и креативност во аеродромското работење.
Од Охрид до светотОдберете ја вашата дестинација од Охрид до едно од бројните места во светот.
ТАВ Македонија ги пречека првите холандски туристи на охридскиот аеродром
  Лет Од Време  
  W6 7772 BASEL 18:40  
сите пристигнувања »
 
  Лет До Време  
  W6 7771 BASEL 19:10  
сите полетувања »
   
На аеродромот
 
 
Летови
 
 
Патувања
 

 

  OHD :  17.01.2018,02:08
Временски услови
3°C Current
Притисок:30951.60 mb
Ветер:22.53 kph
Временска прогноза
Тековна Денес Утре
Current Today Tommorow
3 °C 4/7 °C 5/8 °C
Вести
ТАВ: Естонската Нордика ќе почне со летови Охрид-Талин од 2018 година...
26/9/2017
На охридскиот аеродром: ТАВ го пречека првиот чартер-лет од Полска...
22/6/2017
архива
Летови l Патници l Содржини и сервиси l До аеродромот l Карго l За нас
  • facebook
  • twitter