Изберете аеродром
 
  OHD :  14.12.2017,07:16
 
 

МАПА НА ТЕРМИНАЛАТА ЗГРАДА

 

Изберете ја сликата за поголема верзија.

 
 
 
  OHD :  14.12.2017,07:16
Временски услови
6°C Current
Притисок:30850.01 mb
Ветер:22.53 kph
Временска прогноза
Тековна Денес Утре
Current Today Tommorow
6 °C 5/9 °C 5/12 °C
Вести
ТАВ: Естонската Нордика ќе почне со летови Охрид-Талин од 2018 година...
26/9/2017
На охридскиот аеродром: ТАВ го пречека првиот чартер-лет од Полска...
22/6/2017
архива
Летови l Патници l Содржини и сервиси l До аеродромот l Карго l За нас
  • facebook
  • twitter